0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Rack-контейнериРекові контейнери Peli для серверів

Коли перед професіоналом стоїть завдання виконати роботу в польових умовах, а апаратура при цьому потребує захисту від вібрації під час транспортування та від погодних явищ під час експлуатації, найкращим вибором захисної упаковки стануть рекові контейнери з алюмінієвою стійкою Peli-Hardigg.

Виробляються понад 50 років і використовуються на всіх континентах, як найякісніша та найнадійніша захисна тара для 19-дюймового обладнання. Використання передових технологій, практичного багаторічного досвіду з полів, а також жорсткі тестування в лабораторіях дало інженерам компанії базу для створення пластикової упаковки, яка зберігає тендітне та чутливе обладнання незалежно від погодних умов.

Rack контейнери хардіг Rackmount витримують ударні навантаження, багаторазові падіння, а стійки та амортизатори здатні захистити електроніку навіть від вібрації. У нашій лінійці продукція представлена 8 серіями: MIN MAC RACKTM, PRO RACKTM, MAC RACKTM, CLASSIC RACKTM, BLACKBOX RACKTM, SUPER MACTM, CLASSIC-VTM, SUPER-VTM, які відрізняються між собою рівнем наданого захисту. Серед серій рек кейсів у наявності на складі виробника постійно представлені: Blackbox, Super-V, Classic-V – термін постачання цієї продукції в Україну 1,5-2 тижні. Інші виробляються на замовлення США та Німеччини – термін поставки від 9 тижнів. В Україні річки використовуються у військовій сфері, IT та Теле, Радіо.

messenger