0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Політика конфіденційності

Інтернет-магазин profeks.org поважає та захищає персональні дані своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину profeks.org можуть переглядати сторінки сайту без надання персональних даних про себе. Однак, для надання послуг, пов'язаних із купівлею товарів, представлених у нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення та доставити Вам товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам та захищаємо їхню конфіденційність відповідно до вимог законодавства.

1. Визначення

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. Адміністрація інтернет-магазину – уповноважені співробітники на управління веб-сайтом, що діють від імені інтернет-магазину profeks.org, які організовують та здійснює обробку персональних даних, а також визначальні цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії чи операції, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. Персональні дані – будь-яка інформація, що стосується прямо або частково певної фізичної особи (суб'єкта персональних даних).

1.1.3. Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, оновлення, зміну, вилучення, використання, передачу, знеособлення, блокування, видалення персональних даних

1.1.4. Конфіденційність персональних даних – обов'язкова для дотримання адміністрацією або іншими уповноваженими співробітниками, які отримали доступ до персональних даних, вимога не допускати їх розповсюдження без згоди суб'єкта персональних даних чи іншої законної підстави.

1.1.5. Користувач веб-сайту інтернет-магазину Crazy-fisherman.com.ua – особа, яка має доступ до веб-сайту, за допомогою мережі Інтернет та використовує веб-сайт інтернет-магазину.

2. Загальні положення

2.1. Використовуючи веб-сайт інтернет-магазину profeks.org та замовляючи товари, Ви погоджуєтесь та приймаєте норми цієї Політики конфіденційності.

2.2. Використовуючи веб-сайт інтернет-магазину profeks.org та замовляючи товари, Ви надаєте свій дозвіл та однозначну згоду (відповідно до пункту 2.1 статті 7 та пункту 1.1 статті 11 Закону України «Про захист персональних даних») на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, оновлення, зміну, вилучення, використання, передачу, знеособлення, блокування та видалення ваших персональних даних, з або без використання інформаційних автоматизованих систем, у порядку, передбаченому цією Політикою конфіденційності.

2.3. Політика конфіденційності, що діє, застосовується тільки до веб-сайту інтернет-магазину profeks.org. Інтернет-магазин не контролює та не несе відповідальності за веб-сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на веб-сайті інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація веб-сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач.

3. Які ваші особисті дані ми збираємо

3.1. Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації веб-сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації веб-сайту.

3.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форм на веб-сайті інтернет-магазину profeks.org і включають таку інформацію:

  • Прізвище ім'я по батькові;
  • Контактний телефон;
  • Електронна адреса;
  • Адреса поштового відділення.

3.3. Будь-яка інша персональна інформація, не обумовлена ​​вище, підлягає надійному зберіганню та нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених у пункті 5.2 цієї Політики конфіденційності.

4. Для чого нам потрібні ваші особисті дані

4.1. Персональні дані користувача Адміністрація веб-сайту інтернет-магазину profeks.org може використовуватись з метою:

4.1.1. Ідентифікація користувача інтернет-магазину.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів веб-сайту інтернет-магазину.

4.1.3. Встановлення з користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання веб-сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробку запитів та заявок від користувача.

4.1.4. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач погодився на створення облікового запису.

4.1.5. Повідомлення користувача веб-сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.6. Обробка та отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг користувачем.

4.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних із використанням веб-сайту інтернет-магазину.

4.1.8. Надання Користувачеві за його згодою, оновленням продукції, спеціальними пропозиціями, інформацією про ціни, розсилання новин та інших відомостей від імені інтернет-магазину або від імені партнерів інтернет-магазину. У разі небажання отримувати розсилку про рекламні акції, нові продукти і т.д., Користувач має право самостійно відмовитися від неї.

4.1.9. Надання доступу Користувачеві на веб-сайти або сервіси партнерів інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

5. Захист персональних даних

5.1. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація веб-сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема кур'єрським службам та організаціям поштового зв'язку виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на веб-сайті інтернет-магазину, включаючи доставку товару.

5.2. Персональні дані користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України лише на підставах та у порядку, встановленому законодавством України.

5.3. У разі втрати або несанкціонованого розголошення персональних даних Адміністрація веб-сайту інформує користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.4. Адміністрація веб-сайту вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, спотворення, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.5. Адміністрація веб-сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, спричиненим втратою або розголошенням персональних даних користувача.

6. Додаткові умови

6.1. Адміністрація веб-сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди користувача.

6.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на веб-сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

6.3. Чинна Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою profeks.org.

messenger