0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Peli™ випустила новий ліхтар 2315Z0

Peli™ випустила новий ліхтар 2315Z0

Компанія Peli Products™ (Peli), світовий лідер в проектуванні і виробництві інноваційних портативних освітлювальних приладів, представила ліхтар Peli™ 2315Z0 з сертифікатом відповідності директиві ATEX для зони 0. Ліхтар призначений для освітлення протяжних, потенційно вибухонебезпечних ділянок, наприклад тунелів метро або ліній електропередач.

«Даний ліхтар володіє високими експлуатаційними характеристиками, сконструйований за найвищими стандартами міцності компанії Peli™ і в той же час відрізняється простотою у використанні і універсальністю як в робочих, так і в домашніх умовах», - заявив керуючий директор відділення компанії в Європі, на Близькому сході і в Африці П'єро Маріго. «Наявність надійного ліхтаря надзвичайно важливо в польових умовах, а ця модель саме являє собою ефективний освітлювальний прилад для повсякденного застосування».

Фонарь Peli™ 2315Z0 має сертифікат ATEX для зони 0 (кат. 1) і може офіційно використовуватись на потенційно вибухонебезпечних ділянках. Він забезпечує світловий потік в 115 люмен, має дальність освітлення 75 метрів при роботі в режимі вузьконаправленного променю, а тривалість безперервної роботи сягає 6 годин.

Живлення ліхтаря здійснюється від лужних батарейок формату 2AA (входять в комплект). Він має водонепроникність ступеня IPX8, має алюмінієву основу і корпус з ABS-пластика, що забезпечує йому високу стійкість до пошкоджень під час експлуатації і при падіннях на тверді поверхні. Також є міцний затиск для кріплення до робочого жилету, що дозволяє швидко включати ліхтар, а кнопка включення, що розташована на торці ліхтаря, не створює проблем навіть при експлуатації в незручних товстих робочих рукавичках. До ліхтаря поставляється міцний кронштейн для кріплення до каски (продається окремо).

Випуск моделі 2315Z0 дозволяє компанії Peli™ додатково зміцнити своє становище на ринку ліхтарів з сертифікацією ATEX. Як зазначив П'єро Маріго, «Наша мета - зуміти запропонувати вам ліхтарі з сертифікацією ATEX, які відповідали б будь-яким вашим запитам».

Комплектація:
Нові ліхтарі Peli™ 2315Z0 випускаються в корпусі яскраво-жовтого кольору, і на них, як і на всі інші ліхтарі Peli™, поширюється безстрокова гарантія Peli™ (там, де це передбачено законодавством).


messenger