0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Peli представляє нові 30-дюймові рекові стійки для лінійки корпусів SuperMAC, Super-V та BlackBox

Peli представляє нові 30-дюймові рекові стійки для лінійки корпусів SuperMAC, Super-V та BlackBox

   Peli Products, S.L.U., найбільший у світі виробник багаторазових пластикових контейнерів для перевезення та зберігання тендітного обладнання, що використовуються у військових та аерокосмічних цілях, з гордістю випустив нові набори затребуваних 30-дюймових рекових кейсів у розмірах 3U, 5U, 7U та 9U.

   Нові моделі додаються до існуючих лінійок SuperMAC™ (вантажопідйомність від 11 до 90 кг) та двох продуктів Made To Stock; кейс Super-V з квадратними отворами (від 36 до 77 кг корисного навантаження) та кейс BlackBox (від 9 до 45 кг корисного навантаження). Ці стійки глибиною 30 дюймів ідеально підходять для широкого спектру твердотільних серверів глибиною від 27 до 29 дюймів.

   SuperMAC — це корпус, що настроюється, створений відповідно до конкретних потреб вашого сервера. Він включає доступ до тих же настроюваних параметрів корпусу стійки, які в даний час використовуються в 24-дюймовій стійці SuperMAC.

   Моделі корпусів Super-V мають раму стійки з квадратними отворами та оснащені заставними гайками SAE та M6, що робить ці корпуси універсальними для використання на будь-якому ринку.

   Надзвичайно популярна 24-дюймова модель BlackBox тепер має 30-дюймову сталеву раму з різьбленням для тих же 4 розмірів U, що ідеально підходить для меншого корисного навантаження до 45 кг.

  Всі нові кейси Peli для стійок проходять випробування MIL-810, у тому числі стандартні 26 падінь, залежно від ваги корисного навантаження, ваги штабелювання, випробування на вібрацію, а також повний спектр стандартних випробувань MIL-810, які є характерною рисою кейсів Peli.


messenger