0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

PELI BioThermal в Україні

PELI BioThermal в Україні

Друзі, раді повідомити про те, що в Україні з'явилася компанія, яка представляє лінійку продукції PELI BioThermal – ООО «Тардіград Україна».

Напрямок компанії Peli BioThermal є світовим лідером в області забезпечення медико-біологічної галузі найбільш повним набором запатентованих і відзначених нагородами рішень термозахисної упаковки для безпечного транспортування фармацевтичних препаратів, клінічних випробувань, діагностики, тканин, вакцин і крові.

PELI BioThermal забезпечує медико-біологічну галузь найширшим асортиментом пасивних одноразових і багаторазових запатентованих пакувальних рішень з контрольованою температурою для безпечного транспортування заморожених, охолоджуваних і чутливих до температури навколишнього середовища корисних вантажів в діапазоні від -50° C до 25° C і вантажопідйомність від 2 до 96 літрів. Спеціалізовані послуги з проектування, інжинірингу і лабораторних випробувань гарантують, що клієнти будуть оснащені всіма необхідними рішеннями холодового ланцюга. Програмне забезпечення для відстеження Crēdo ProEnvision дозволяє клієнтам управляти складськими запасами упаковки з контрольованою температурою протягом усього безперервного циклу доставки, контролювати складні транспортні шляхи і непередбачені затримки, а також відповідає глобальним нормативним вимогам.

Компанія ТОВ «Тардіград Україна» не тільки представляє продукцію Peli BoiThermal і реалізує її, а також забезпечує цілий комплекс послуг з організації доставки холодового ланцюга як по Україні, так і по всьому світу, маючи широку агентську мережу на всіх материках. Компанія також пропонує послугу оренди термоупаковки для оптимізації витрат клієнтів. Вся упаковка валідована виробником відповідно до міжнародних стандартів.


messenger