0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Мобильні освітлювальні системи

Портативні освітлювальні системи для віддалених ділянок та замкнутих просторів

Системи дистанційного освітлення ділянок (RALS) від Peli відрізняються повною портативністю, високою продуктивністю, енергоефективністю та можливістю перезаряджання. Вони підходять для освітлення віддалених ділянок, замкнутих просторів та великих робочих зон без використання генератора. Ці світлодіодні світильники, що перезаряджаються, автономні і дуже прості в установці. Вони є безпечною, економічною та зручною альтернативою системам освітлення з живленням від генератора. Системи дистанційного освітлення ділянок (RALS) підійдуть для освітлення ярів, замкнутих просторів, берегів річок та інших місць, недосяжних для апаратури.

Залежно від моделі виробу можуть бути оснащені кількома головками, багатопозиційними складними опорами з головками, що обертаються на 360º, функцією активації по Bluetooth і замінною батареєю (деякі моделі). Завдяки застосуванню сучасних світлодіодів деякі моделі систем дистанційного освітлення ділянок (RALS) від Peli можуть забезпечувати потужний світловий потік до 6000 лм, час роботи може досягати 40 годин.

Ці надміцні портативні пристрої для прожекторного освітлення, виготовлені з полікарбонату або акрилонітрил-бутадієн-стиролу та/або поліпропілену (залежно від моделі), пройшли випробування та довели свою надійність у найважчих і жорстких умовах експлуатації працівниками служб екстреного реагування, фахівцями збройних сил, аерокосмічної галузі та клієнтами у сфері промисловості.

Забудьте про

Переваги мобільних освітлювальних систем

  • Портативність
  • Чиста та безпечна енергія
  • Міцність
  • Універсальність
  • Легкість у складанні
  • Акумулятори, що перезаряджаються
  • Довгий час роботи
  • Активація за допомогою Bluetooth

Використання мобільного освітлення

Будівництво залізниць та автомобільних доріг, технічне обслуговування промислового обладнання

Система RALS від Peli — це ідеальний портативний світильник з батареями, що перезаряджаються, для будівельників доріг або інженерів шляхів сполучення при роботі в темний час доби. На заводах таке портативне джерело прожекторного освітлення теж знадобилося б як резервне джерело живлення. Система RALS 9455, що відповідає вимогам ATEX для зони 0, чудово підійде для фахівців, які працюють у галузях із застосуванням небезпечних речовин, наприклад, на нафто- та газопереробних заводах, у пожежних командах або в нафтохімічній промисловості.

Аварійно-рятувальні служби

Фахівці з надання екстреної медичної допомоги та соціальні працівники зможуть висвітлювати віддалені ділянки та місця аварій за лічені секунди без усюдисущих кабелів або галасливих генераторів. Це чудові універсальні світильники для аварійних ділянок: для будь-якої ситуації знайдеться потрібна модель. Компактний виріб RALS 9430 масою всього 10 кг легко переносити під час підйому сходами. Освічені замкнуті простори стають зручними для переміщення завдяки повністю висувній складній опорі зі світловою головкою, що обертається на 360 °.

Поліція та армія

Прості в установці системи дистанційного освітлення ділянок від Peli дозволяють швидко організовувати поліцейські блокпости та висвітлювати місця аварій чи злочинів. Встановлені твердотільні світлодіоди у поєднанні з термічно ефективним джерелом світла та кейсом Peli Protector™ роблять систему 9470 неперевершеною пересувною освітлювальною установкою, яка не потребує технічного обслуговування та спеціальних умов місцевості, для ефективного, безпечного та своєчасного виконання завдань.

messenger