0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

ОсвітленняПоказано від 1 до 20 з 84 (всього сторінок: 5)

Професійне освітлення Peli

Компанія «ОЦ Профекс», офіційний дистриб'ютор продукції PELI (Пелі) пропонує широкий вибір освітлення. У розробці ліхтарів та освітлювальних систем команда застосувала свій багаторічний досвід виробництва надміцних надійних водонепроникних кейсів. Кожен світловий прилад відрізняється неперевершеною міцністю, що підтверджується використанням клієнтів по всьому світу. На продукцію надається довічна гарантія

Персональні ліхтарі

Використовуючи новітні технології, найякісніші компоненти та практичний досвід застосування, компанія випускає надміцні водозахищені ліхтарі, які мають високу яскравість і енергоефективність, і здатні витримувати великі ударні навантаження.

У лінійці представлені:

  • поліцейські ліхтарики (тактичні);
  • пожежні світильники (вибухобезпечні);
  • групові прожектори;
  • промислові;
  • налобні.

Акумуляторні освітлювальні системи

Портативні акумуляторні системи для забезпечення світлом віддалені ділянки – унікальні мобільні прожектори створені для застосування у професійних сферах – промисловість та виробництво, будівництво, у комунальних службах, у спеціальних підрозділах поліції, збройних сил та рятувальників.

Цей вид товару виробляються на основі удароміцних кейсів, які оснащені колесами та висувною ручкою. Всі голови легко складаються, завдяки чому прожектори зручно транспортувати та переміщати об'єктом, на якому ведуться роботи.

messenger