Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Захищений - означає непереможний

Сучасний світ - це світ високоточного обладнання. Новітні технології забезпечують виконання завдань, які ще 20-30-50 років тому здавалися неможливими. Виконання цих завдань відбувається завдяки застосуванню дорогої та чутливої електроніки, яка постійно проникає в усі сфери життя. І військова сфера - не виняток.

Суворі умови, в яких експлуатуються сучасні військові електронні прилади і компоненти, висувають високі вимоги до їх захисту від зовнішніх факторів. Особливо це актуально при безпосередньому виконанні бойових завдань.

З огляду на це сьогодні перед виробниками озброєння і військового устаткування стоїть завдання не тільки зробити конкурентоспроможний продукт, але і при цьому подбати про його збереження під час зберігання, транспортування та застосування.

Готовим і перевіреним рішенням є продукція PELI (Pelican) - пластикові захисні кейси і контейнери. Вже понад півстоліття інженери компанії Peli Products SLU розробляють індивідуальні рішення для транспортних і пакувальних потреб військових США і всього світу. Інноваційні продукти від компанії "Пелікан" забезпечують збереження чутливого  7MM6279 1обладнання при транспортуванні і зберіганні в агресивних середовищах від вологи, пилу, піску, солі, багаторазового падіння і навіть вібрації.

Більшість моделей кейсів були випробувані в польових умовах, а також безпосередньо в бойовій обстановці і мають американські військові сертифікати (STANAG 4280; DEFSTAN 81-41, MIL-Spec 4150J, ATA (Асоціація повітряного транспорту), а також номенклатурний номер НАТО.

На відміну від дерев'яної тари, пластикові кейси є упаковкою багаторазового використання, завдяки високій якості, що забезпечена виробником і довічною гарантією! Саме так! Навіть якщо Вам вдається якимось чином зламати кейс, Вам його безкоштовно замінять в будь-якій країні світу, де є представництво компанії - в Україні це компанія ТОВ «ОЦ Профекс», яка є ексклюзивним дистриб'ютором продукції PELI вже більше 10 років.

Пластикова захисна упаковка PELI представлена двома групами товарів: стандартні кейси Peli - понад 100 моделей (в Україні у дистриб'ютора представлений майже весь модельний ряд) і військові контейнери PELI-Hardigg - це інженерна технічна упаковка. Незважаючи на величезний модельний ряд, що становить понад 300 моделей, і будучи практично монополістом у виробництві складних проектів для транспортування військового і авіакосмічного обладнання, інженерна команда Peli-Hardigg не тільки проектує і виготовляє сам контейнер за запитом Замовника, а також здійснює розробку та монтаж внутрішньої системи укладання будь-якої складності - металеві форми, підвіси, стабілізатори, різні індикатори та інше.

З багаторічного досвіду використання, продукція PELI зарекомендувала себе у всьому світі. Не є винятком і Україна. Найбільш чутливі вироби, що поставляються для Збройних сил та інших військових формувань України підприємствами ДК «Укроборонпром» і рядом інших підприємств, захищені контейнерами від торгової марки PELI.

19.11.2019