Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Система перегородок TrekPak для пластикових кейсів Peli

pelican trekpak camera case dividers min

Ви незмінно довіряєте Peli захист обладнання, чутливого до впливу навантажень. Тепер завдяки нашій ексклюзивній системі TrekPak™ ви можете підганяти свій кейс з точністю, яку належить мати для вашого обладнання.

Вас приємно здивує те, наскільки збільшилася місткість нового кейса. Жорсткі панелі товщиною всього 1,1 см (7/16 дюйма) формують точну до найдрібніших деталей захисну сітку без витрачання простору даремно. Разом з пінопластом в підставі розміром 2,54 см (1 дюйм) і пінопластом з рельєфним шаром в кришці система TrekPak формує «кокон» для всебічного захисту всередині кейса Peli™.

Пpelican trekpak dividers camera cases minростота і міцність

В системі TrekPak використовуються попередньо встановлені секції стінок, панелі перегородок, фіксатори і різець із захистом від необережного поводження. Просто покладіть своє обладнання в кейс, відміряйте і обріжте секції перегородок, а потім зафіксуйте їх на місці сталевими U-образними фіксаторами. У комплект входить додатковий матеріал для перегородок на випадок, якщо ви зміните своє рішення. Крім того, доступні окремі панелі перегородок, які можна регулювати в будь-який час.

Результати вражають. Секції перегородок виготовлені з водонепроникного пінопласту з закритими порами, спресованого з жорсткою гофрованої пластиковою панеллю. Легкі і міцні панелі, які практично не піддаються зносу або роздробленню, забезпечать захист вашого обладнання протягом багатьох років.

Легкість розрізанняpelican trekpak case dividers custom cutting min

Обрізка перегородок по довжині виконується легко. Ексклюзивний інструмент з двома лезами TrekPak оснащений центральним пристроєм, що проходить посередині гофрованої частини. Просто вставте інструмент в будь-яке поглиблення і потягніть в потрібному напрямку. Леза проходять по жолобку і кожен раз забезпечують ідеально рівний розріз.

 pelican trekpak case custom divider system min

Варіант комплектації пластикового кейсу Peli

Зверху:

  • Поропласт з рельєфним шаром в кришці
  • Система TrekPak
  • Настільний поропласт TrekPak
  • Поропласт в основі кейсу
  • Кейс Peli
 

Кейси з комбінованою внутрішньою обробкою

pelican hybrid trekpak foam camera case min

Поропласт Pick N Pluck™

Класичний і простий поропласт Pick N Pluck™ прекрасно підійде для більшості користувачів. Організуйте внутрішній простір для вашого обладнання, просто міняючи розташування брикетів попередньо розділеного пінопласту.

Перегородки TrekPak™

TrekPak™ — це універсальна система перегородок, з якої ви зможете професійно організовувати простір усередині кейса. Довговічний пінопласт з закритими порами спресований з гофрованими панелями, що дозволяє створити точну до найдрібніших деталей захисну сітку.

Завдяки новим варіантам комбінованої внутрішньої укладання Peli ™ організація простору стала значно ефективніше. Перегородки TrekPak™ і поропласт Pick N Pluck™ тепер можна використовувати спільно. Ця комбінація надає необмежені можливості для збереження цілості вашого обладнання, належної організації внутрішнього простору кейса і підтримки готовності до використання.

Поропласт Pick N Pluck™ ідеально підходить для фіксованих рішень, а перегородки TrekPak™ дозволяють вільно підлаштовувати кейс під постійно мінливі потреби в розміщенні приладдя.