Пластикові кейси PELI широко застосовуються в сфері приладобудування для зберігання, перевезення або в якості корпусу обладнання. У цій статті хочемо більш детально розповісти Вам про варіанти.
Заводський поропласт
Кейси PELI продаються в двох комплектаціях - порожні або з заводським поропластом, який складається з декількох шарів і насіченими кубиками по всій глибині, крім довгомірних кейсів - в них поропласт суцільний.
Клієнт, знаючи параметри обладнання, вириває необхідну кількість кубиків і розміщує предмет. У довгомірних кейсах, наприклад, при необхідності захисту зброї або оптики, клієнт прикладає предмет до поропласту, обводить його і вирізає необхідну укладку.
Плюси заводського поропласту:
- порівняно недорого;
- простота використання, важливо завжди пам'ятати правило «сім разів відміряй, один раз відріж».
Мінуси:
- недовговічність - в залежності від частоти використання сусідні кубики відриваються, поропласт приходить в непридатність і вимагає заміни;
- якщо кубики вирвані неправильно, назад їх не вставиш.
Індивідуальний ложемент
У разі, коли дозволяє бюджет або предмети мають складну форму, а внутрішня укладка повинна прослужити довго, наш клієнт вибирає послугу виробництва індивідуального ложемента. Процес виготовлення починається з озвучування клієнтом побажань щодо розміщення обладнання нашого фахівця, який, в свою чергу, отримавши всі виміри, пропонує варіанти. Вони можуть бути різними - від простого до укладання шарами, використання корисного простору в кришці кейса, використання додаткових видів кріплень і т.д. Також підбирається певний вид і щільність матеріалу. Погодивши остаточний макет з клієнтом, запускається порізка та склеювання ложемента.
Плюси:
- професійні рішення і виконання;
- тривалий термін експлуатації.
Мінуси:
- дорожнеча в короткостроковому періоді;
- відсутність можливості змінювати комплектацію.
Модульні перегородки і TrekPak
У разі, коли треба купити кейс PELI для перевезення і зберігання різних предметів, і комплектація при цьому може кожен раз змінюватися, наш клієнт вибирає м'які модульні перегородки або систему TrekPak.
Модульні перегородки - це універсальні міцні роздільники з м'якою підкладкою, легко і швидко за допомогою липучок адаптуються до вашого обладнання в будь-якої конфігурації.
TrekPak – це жорсткі панелі товщиною всього 1,1 см, формують точну до найдрібніших деталей захисну сітку без витрачання простору даремно. Використовуються попередньо встановлені секції стінок, панелі перегородок, фіксатори і різець із захистом від необережного поводження. Більш детально з цією системою можна ознайомитися тут.
Поропласт + перегородки TrekPak
Нове комбіноване рішення - використання поропласту і системи TrekPak в одному кейсі. Ця комбінація надає необмежені можливості для збереження цілості вашого обладнання, належної організації внутрішнього простору кейса і підтримки готовності до використання.
Кейс PELI = захисний корпус для приладу
Наші кейси використовуються приладобудывниками як корпус, і обладнання монтується безпосередньо всередині. Для монтажу обладнання всередині кейса використовуються рамки під панелі, фіксатори і монтажна арматура. Водостійкою арматуру можна зробити за допомогою невеликих кілець ущільнювачів, гумових шайб або силікону.
У лінійці кейсів є два види - Peli Protector і Peli-Storm, які при використанні їх в якості корпусу під прилад мають свої відмітні переваги. Тут Ви можете ознайомитися з правилами установки рамки в кейсах Peli Protector, а тут - в Peli Storm.
Peli Protector – пластикова рамка кріпиться до верхньої фіксованої частини дна кейса. Проста у використанні і порівняно не дорога.
Peli-Storm – має два варіанти панельних рамок - для корпусу і для дна. Рамки представляють собою комплект з алюмінієвих профілів і пластикових куточків, які можна кріпити по всій глибині корпусу, регулюючи розміри. Це вид рамок дає більш широкий вибір монтажу, але дорожче в порівнянні з готовою пластикової рамкою.