Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Професійні освітлювальні системи PELI

Що б ви робили, якби у вас був додатковий час в день? Незліченні статті та повідомлення в блогах задають це питання з року в рік в період, коли дні стають коротшими або годинник переводиться на годину назад. Багато людей використовують цю гіпотетичну годину для дозвілля. Інші вважають за краще витратити його на рішення робочих питань. Яким би не був ваш вибір, швидше за все, ви складете список справ, які ви завжди хотіли зробити, але на них у вас не вистачало вільного часу в щільному графіку.

На жаль, вписати ці заняття в свій графік не завжди легко, і, ймовірно, саме тому ви ніколи цього не робили, і ця вищезгадана гіпотетична додаткова година в день так і залишається лише гіпотетичною. Однак для тих з вас, чиє хобі чи робота проходять на свіжому повітрі, є один спосіб продовжити день і ніч за рахунок використання систем освітлення.

Що таке промислове освітлення?

Промислове освітлення - це потужні освітлювальні системи з високим світловим потоком, схожі на фари, які кріпляться до регульованих підставок або штативів і дозволяють висвітлювати великі площі. Їх також можна назвати світловими щоглами, генераторними вежами, світильниками, лампами, світловими прожекторами і робочими ліхтарями. Зазвичай вони переносні і працюють від газових або електричних генераторів або можуть бути бездротовим, що живляться від акумуляторних батарей.

Хоча все ще існують робочі лампи галогенові, люмінесцентні і лампи розжарювання, в наші дні все частіше зустрічаються світлодіодні прожектори. Світлодіодне освітлення дуже популярно по ряду причин, в тому числі через те, що вони більш економічні і енергоефективні, а також практично не виділяють тепла в порівнянні з іншими типами ламп.

Навіщо використовувати освітлювальні системи?

Робоче освітлення - важливий інструмент, оскільки воно підвищує безпеку і ефективність, дозволяє працівнику краще бачити, що знижує ймовірність нещасних випадків. Це ж стосується до всіх, хто займається діяльністю на відкритому повітрі вночі або в темряві, працюючи або відпочиваючи.

Робоче освітлення застосовується не тільки вночі, але також може бути необхідно в похмурі дні, при роботах в тіні або в темному місці, наприклад в майстерні.

Кому корисно використовувати освітлювальні системи?

Існує безліч сфер застосування робочого освітлення в промисловості і для дозвілля. Нижче наведені лише деякі з них.

Залізничне будівництво і промислове обслуговування

Мобільні системи освітлення - ідеальне рішення для нічних дорожніх робітників або інженерів-залізничників. Заводи також виграють від наявності переносних прожекторів в якості резервного аварійного освітлення. Для професіоналів, які працюють в небезпечних галузях, таких як нафтогазові заводи, пожежні бригади або нафтохімія, є навіть вибухозахищені освітлювальні прожектора ATEX , які можна використовувати для освітлення робочих місць, де може існувати вибухонебезпечна атмосфера.


Аварійні, пожежні і рятувальні служби

Фахівці служби екстреної допомоги і служби швидкого реагування зможуть висвітлити віддалені райони і аварійні ситуації за секунди. Фахівцям пожежних і рятувальних служб також будуть потрібні освітлювальні прилади, щоб забезпечити гасіння пожеж або убезпечити місця подій.

Поліція і військовий сектор

Освітлювальні системи дозволять швидко розгорнути поліцейські контрольно-пропускні пункти і місця скоєння злочинів чи надзвичайних ситуацій. Освітлення місця злочину -Дозволяє слідчим і правоохоронним органам досліджувати темні або віддалені місцях.

Також прожектора застосовуються для освітлення польових госпіталів, командних центрів, зони приземлення вертольотів і інших літальних апаратів, операцій з очищення, пішохідних доріжок і периметра, контрольно-пропускних пунктів і так далі.

Інші варіанти застосування освітлювальних систем

Вочевидь, будь-яка діяльність, яка відбувається вночі або в темряві, може потребувати освітлення, але нижче наведені лише деякі:

  • Аеропорти - заправка літаків, обробка багажу, посадка і висадка пасажирів, освітлення посадкової зони і обслуговування злітно-посадкової смуги.
  • Безпека дорожнього руху - дорожньо-транспортні пригоди, будівництво та обслуговування автомагістралей і доріг.
  • Спортивні заходи - нічні тренування і змагання на відкритому повітрі.
  • Будівництво - часто відбувається вночі.
  • Фото і відеозйомка - зйомка, фотозйомка та відеозйомка вночі або в темних віддалених районах
  • Резервне освітлення - резервне освітлення для об'єктів, що вимагають безперервного освітлення на випадок непередбаченої відсутності світла.
  • Автомобільна промисловість, наприклад, технічне обслуговування автомобілів; для освітлення гаражів та майстерень

Коли немає світла, Вам на допомогу прийде PELI

Мобільні освітлювальні системи PELI (RALS) забезпечують підвищену продуктивність і більш безпечні умови праці. Портативність, тривалий термін служби і проста настройка роблять їх ідеальними для роботи в темряві.

«Суть в тому, що правильно освітлена робоча площадка - це в першу чергу безпеку, а системи освітлення RALS забезпечують це».

Кілька варіантів освітлення робочої зони

Освітлювальні системи PELI - надзвичайно потужне освітлення, яке можна перезаряджати, для вашої робочої зони без використання кабелів або генераторів. Світловий потік до 24 000 люмен і час роботи, який триває всю робочу зміну, різна кількість прожекторів, багатопозиційні щогли з обертовими на 360° головками і змінний акумулятор (деякі моделі).

Система освітлення PELI ™ 9600: перше лінійне освітлення

Тепер можна легко висвітлити довгі ділянки будівельних майданчиків, залізничних колій або тунелів без проблем, пов'язаних зі звичайними надважкими освітлювальними щоглами. Лінійний прожектор Peli™ 9600 дозволяє підключати кілька освітлювальних головок від одного джерела живлення і усуває темні плями завдяки спеціальній оптиці.

01.03.2021