Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Професійні дайвери з Diver's World використовують кейси Peli

Компанія Diver's World була заснована Харалампосом Анцулісом в 1982 році, після шести років вивчення всіх видів підводного плавання і роботи на найбільших судах еллінського судноплавства. У 2012 році він вирішив передати компанію своїм синам Дімітрісу і Сократу, професійним дайверам з 2007 року, які наполегливо працюють, щоб підтримувати компанію на вершині індустрії дайвінгу.

У цьому інтерв'ю Дімітріс і Сократ розповідають про особливості та проблеми своєї професії, про те, як технологічні інновації покращують умови праці і як продукція PeliТМ допомагає їм захистити своє чутливе обладнання.

Питання: Компанія була створена майже 40 років тому як індивідуальний проект, але сьогодні вона знаходиться на вершині індустрії дайвінгу: які кроки довелося зробити компанії, щоб домогтися такого успіху?

Відповідь: Компанія була заснована багато років тому Хараламбосом Анцулісом, а в 2012 році перейшла в руки його двох синів Дімітріса і Сократа. Як ви розумієте, море і дайвінг були в нашому житті з раннього дитинства. Це причина, по якій ми так любимо свою роботу, інвестуємо в нове обладнання, нові технології і прагнемо постійно розвивати як самих себе, так і нашу компанію.

Питання: Які послуги ви пропонуєте і які з них ви б назвали найбільш складними?

Відповідь: Наша компанія пропонує безліч послуг, таких як підводние очищення, ремонт, огляд, будівництво, порятунок, пошук і відновлення, консультації і т. Д. Однією з послуг, які «хвилюють нас», є зняття і установка гребних гвинтів і в цілому технічні роботи в руховій установці корабля.

Одна з найскладніших послуг - це аварійно-рятувальні роботи. Якщо корабель знаходиться в небезпеці, діяти потрібно швидко і точно. Беручи до уваги наслідки для навколишнього середовища і ризик для персоналу та екіпажу, завчасне планування і досвід мають вирішальне значення. Наше обладнання знаходиться в доброму стані, у нас є досвідчений персонал, і ми завжди готові 24/7 для швидкого реагування.

Питання: Якими навичками повинен володіти професійний дайвер з вашої команди?

Відповідь: Крім необхідних знань і освіти, необхідних для початку кар'єри професійного дайвера, комерційний дайвінг завжди був колективною справою. Щоб діяти як ефективний підрозділ, дайвер повинен володіти сильними комунікативними навичками і бажанням діяти як єдине ціле. Дайвер також повинен мати фізичну і психологічну стійкість вище середнього, що дозволяє йому або їй зберігати спокій в несприятливих умовах.

Питання: У 2020 році ви проводили підводний інспекцію за допомогою дистанційно керованих підводних апаратів (ROV). Яка була мета проекту і чим вам може допомогти ROV?

Відповідь: У 2020 році ми провели інспекцію шести рушіїв самохідної плавучої установки нафтової вишки з використанням нашого дистанційно керованого підводного апарату (ROV). Метою проекту було детальне обстеження і відеозапис цих рушіїв. Ми ретельно оглянули силову установку на предмет пошкоджень або зносу, так як ця система життєво важлива для безпеки бурової установки і її членів екіпажу.

Photo 16 5 20 12 37 02 PMВикористання ROV вигідно з багатьох причин. Вони дуже надійні при правильному обслуговуванні, мають хорошу автономність, так що вони можуть залишатися під водою протягом тривалих періодів часу і можуть працювати на екстремальних глибинах. І останнє, але не менш важливе: використання ROV не представляє небезпеки для наших дайверів. Так, вони дорогі, але безпеку нашого персоналу безцінна.

Питання: Які продукти PeliTM ви зазвичай використовуєте і яке професійне обладнання зберігайте в них?

Відповідь: Більша частина нашого обладнання дороге і чутливе. З цієї причини ми вирішили захистити його від небезпек, пов'язаних з нашою роботою, за допомогою водонепроникних кейсів Peli TM. Так що дуже великий відсоток нашого обладнання зберігається в кейсах Peli , наприклад, блоки управління відеоспостереженням, зварювальні вимикачі, системи водолазних шоломів, ROV, ноутбуки і водолазні панелі.

16.08.2021