Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Про професійні ліхтарі Peli

Більше 15-ти років продукція Peli (Pelican) представлена в Україні – ударостійкі пластикові кейси, вибухозахищені ліхтарі, тактичні ліхтарики и освітлювальні щогли (освітлювальні системи). За ці роки ми раді спостерігати, як трансформується підхід українського споживача у виборі професійного ліхтаря - все частіше головним критерієм вибору серед великих виробничих компаній і державних служб є якість продукції.

Є два висловлювання великих людей, які залишили слід у світовій історії, про муки вибору: «Багато розорилися через те, що намагалися купити на гріш дешевше» (Бенджамін Франклін) і «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі» (барон Ротшильд); а ще є відоме всім прислів'я: «Скупий платить двічі».

Найяскравішим підтвердженням цих фраз стане аналіз оптових закупівель - в довгостроковій перспективі переплачується величезна сума при щорічних покупках дешевих ліхтарів. І, якщо приватна особа для особистого дбайливого використання, може віддати перевагу більш дешевій продукції, то в професійних умовах експлуатації це не тільки не виправдано фінансово, а й може призвести до серйозних наслідків.

Чому варто вибрати ліхтарі Peli?

Вибухозахищені ліхтарі PELI відомі своєю високою якістю, функціональністю і легендарною ДОВІЧНОЮ ГАРАНТІЄЮ! Так-так, ви не помилилися - ось уже 40 років, як компанія PELI (Pelican) Products виконує гарантійні умови і не знижує якість продукції, використовуючи сучасні технології. За 15 років в Україні ми, як ексклюзивний дистриб'ютор PELI, практично не отримували повернень товару на ремонт, що є підтвердженням якості.

Головною особливістю ліхтарів PELI є їх «невбиваємість» - ліхтарі витримують численні падіння, удари, будь-які погодні умови і високі температурні навантаження, при цьому продовжуючи світити і забезпечувати безупинну роботу професіоналу. Саме в цьому полягає економія - досить єдино разово закупити вибухозахищені ліхтарі PELI, отримавши найвищу якість і довічне гарантійне обслуговування при необхідності, ніж з року в рік списувати поламані ліхтарики і закуповувати їх же знову.

Вибухозахищені ліхтарі PELI відповідають найвищим вимогам безпеки, можуть застосовуватися в самих вибухонебезпечних зонах, що підтверджує наявність американських, європейських сертификатів і Декларації відповідності українським стандартам (PELI 3315Z0).

У нас на складі в Києві завжди представлений асортимент товару, а найпопулярніші моделі вибухозахищених ліхтарів в наявності. Для потенційних клієнтів ми з радістю проводимо презентації продукції і готові надавати товар на пробне користування.

04.03.2021