Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Peli Storm

Потрібно захистити ваше обладнання?

Корпус Peli Storm Case™, створений відповідно до найвищих стандартів, є жорсткою серію сертифікованих по класу IP67 литих корпусів. Виготовлені з високоефективної і легкої смоли HPX™, ці міцні футляри для обладнання надзвичайно довговічні навіть при дуже низьких температурах.
Незалежно від розміру або форми, для будь-якого чутливого обладнання є чохол Peli Storm. Від невеликих водонепроникних футлярів для делікатного обладнання, таких як камери або дефібрилятори, до футлярів великих розмірів з колесами для зручності транспортування, а також футлярів більших розмірів для розміщення дронів.peli lifetime guarantee
Продукти Peli виробляються за найвищими стандартами. Вони постійно модернізуються і завжди перевершують будь-які очікування. Ось чому на всі кеси Peli Storm надається довічна гарантія. Peli виробляються на все життя.

Особливість кейсів Peli Storm

 About stormA. Застібки типу Press & Pull.
Ця унікальна система застібок відкривається натисканням кнопки, але залишається надійно закритою при ударі або напрузі.
B. Литі кейси виготовлені з високоефективної смоли HPX®
Легка високопродуктивна смола HPX Peli Storm Case™, стійка до ударів навіть при низьких температурах.
C. Міцні потокові колеса
Захищені від пилу і бруду колеса на шарикопідшипниках забезпечують рух з низьким коефіцієнтом тертя і малим опором руху з ручками для легкого переміщення.
D. Полімерне ущільнювальне кільце кільце
Секрет водонепроникного ущільнення чохлів Peli - це з'єднання з полімерним ущільнювальним кільцем.
E. Формовані отвори для навісних замків
Відлиті отвори, що не б'ються, дозволяють навішувати замки стандартного розміру, додаючи ще одну міру безпеки.
F. Закруглені краї кейса
Кути корпусу Peli Storm Case™ відхиляють і поглинають удари, розподіляючи кінетичну енергію по всьому корпусу, щоб забезпечити безпеку вмісту після падіння.
G. Прогумована рукоять 
Двошарові комфортні рукоятки, протестовані і перевірені на міцність, витримують великі навантаження.
H. Клапан вирівнювання тиску Vortex™
Вбудований клапан Vortex™ автоматично регулює тиск повітря, не пропускаючи воду.

Кілька варіантів внутрішньої комплектації

Внутрішній захист забезпечується різними системами, що дозволяють підігнати внутрішній обсяг під форму вашого обладнання.

 Поропласт Pick N Pluck™

pelican 6 piece replacement case foam

Всі кейси Peli Protector™ забезпечені нашим ексклюзивним піноматеріалом Pick N Pluck™: проста система для самостійної підгонки внутрішнього простору кейса під ваші потреби. Шари пеноматериалу мають попередню насічку на невеликі кубики. Просто обмірте своє обладнання, за допомогою липкої стрічки або крейди розмітьте піноматеріал і видаліть непотрібні кубики.

 

 Внутрішні перегородки Trekpak™

peli trekpak divider system

В системі TrekPak використовуються попередньо встановлені секції стінок, панелі перегородок, фіксатори і різець із захистом від необережного поводження. Просто покладіть своє обладнання в кейс, відмірьте і обріжте секції перегородок, а потім зафіксуйте їх на місці сталевими U-образними фіксаторами.

 М'які модульні перегородки

peli padded divider systemАльтернативою упорядкування матеріалів і обладнання всередині Peli Case в більшості випадків є наші комплекти м'яких перегородок, які можна придбати додатково. Виготовлені з довговічного нейлону і піноматериалу. Гранична гнучкість: ви можете змінювати розміри кожного відділення в міру необхідності завдяки всемогутньої Velcro®.

 

 Органайзер в кришці кейсу

peli protector case lid organizerВиготовлені зі шкіри або водостійкого балістичного матеріалу Ballistic Bylon з нейлоновими застібками-блискавками. Безліч кишень різних розмірів дозволяють захистити і впорядкувати ваше спорядження. Встановлюються за допомогою стрічок з гаками і кільцями (входять в комплект).