Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

PELI™ RUCK™ для захисту речей у подорожі

Peli Products, світовий лідер в області проектування і виробництва високоякісних кейсів, представляє нову модель - Peli RUCK™. Це інноваційні кейси найвищого класу для зберігання особистих речей. Кейси розроблені групою інженерів PELI для захисту важливих речей на вулиці під час поїздок, роботи в екстремальних умовах і просто в погану погоду. Такі кейси допоможуть користувачам надійно захистити невелике електронне обладнання, телефони, гаманці, ключі та інструменти від екстремальних погодних умов.

Кейс для приладдя Peli RUCK™ водонепроникний, оснащений прогумованою литою оболонкою і м'якою підкладкою з EVA  в формі екзоскелета, що захищає найбільш цінні речі від крапель, ударів, пилу, бруду, снігу і води. Захищене від стирання і ударів зовнішнє покриття з ABS-пластика має високу стійкість до подряпин і відмінно зберігає форму, завдяки чому кейс здатний витримати навіть найважчі умови навколишнього середовища. Зручні рішення для зберігання, що включають знімну кришку і підкладку з роздільниками і нейлоновими петлями, забезпечують безліч варіантів зберігання персональних речей: телефонів, гаманців і приладдя для робіт на вулиці, наприклад аптечок для надання першої допомоги і мультіінструменту. Кейси Peli RUCK™ випускаються чорного кольору в трьох розмірах для різного роду аксесуарів і завдач.

Основні особливості асортименту кейсів Peli RUCK™

  • Ступінь захисту IP68: можливість занурення на 30 хвилин на глибину до 2 метрів.
  • Прогумований екзоскелет, що забезпечує додатковий захист, жорсткість і надійну фіксацію.
  • Зовнішні петлі і області кріплення для мотузок, карабінів та ін.
  • Пристосування для впорядкування, в тому числі органайзер з кришкою і лоток з роздільниками і точками кріплення кабелів.
  • Стильна система петель MOLLE* з нейлоновими ременями для кріплення предметів до кришки і лотка.
  • Легко відкривається засувка з двома шарнірами, що забезпечує надійне блокування.

* Скорочення від англ. Modular Lightweight Load-carrying Equipment (модульне легке обладнання для перенесення вантажів). Система вперше була використана в американській армії, де служила стандартним рішенням для кріплення обладнання, зброї, ножів, патронташів та іншого спорядження, яке можна приєднувати до рюкзаків і тактичним жилетам.

На кейси Peli RUCK™ надається легендарна гарантія якості Peli Products.

21.08.2020