Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Peli - партнер римського Червоного Хреста

Peli™ Products, світовий лідер в розробці і виробництві високопродуктивних захисних кейсів та передових світлових рішень, уклав партнерські відносини з волонтерами Червоного Хреста з 2-3 районів Рима, щоб підтримати їх в унікальній ініціативі «CRI in Bici - Squad».

Щоб допомогти населенню під час справжньої суспільної проблеми охорони здоров'я і соціальної кризи, програма Італійського Червоного Хреста «Час доброти» передбачає, що добровольці Червоного Хреста по всій країні будуть проводити заходи з доставки продуктів харчування, ліків та інших товарів найбільш нужденним людям. Щоб зробити доставку оперативніше, комітети Червоного Хреста Риму створили команду велосипедистів-добровольців для доставки термінових життєво необхідних ліків літнім людям і людям з інших груп ризику. Ця команда також навчена користуватися автоматичними аварійними дефібриляторами і патрулювати велосипедні доріжки, а також зелені зони муніципалітетів Риму, щоб надавати першу допомогу.

176059993 4099770836741638 4422036427461825919 n

Компанія PELI з гордістю підтримує цю унікальну програму, поставляючи частино логістичне обладнання, необхідне Червоному Хресту, наприклад ліхтарі для використання водіями в надзвичайних ситуаціях. Також компанія поставляє захисні кейси, які встановлені на велосипедах для перенесення обладнання для надання першої допомоги, наприклад дефібриляторів.

Такі благодійні програми, як ця, є невід'ємною частиною системи цінностей PELI з моменту заснування компанії більше 45 років тому. «Захист всього, що ви цінуєте» включає в себе захист тих, хто захищає людей і навколишнє середовище.

06.05.2021