Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Підвищення цін: встигни купити кейси Peli зі знижкою

Друзі, хочемо повідомити, що з 1-го січня 2021 року, наші ціни піднімуться. Але ми дбаємо про вас і пропонуємо оформити останнє замовлення в 2020-му році ще за старими цінами.

Терміни поставки продукції: як довго чекати ліхтарі та ударостійкі кейси Peli?

На даний момент ми збираємо замовлення на поставку, яку очікуємо в середині грудня. Дана поставка буде останньою в 2020-му році.

Як вигідно купити пластикові кейси та професійне висвітлення Peli?

На нашому сайті представлений повний каталог продукції Peli з детальним описом кожної моделі, зазначенням характеристик та особливостей.

Ви можете підібрати захисний кейс самостійно, знаючи необхідний розмір. Якщо ж у вас з'явилися питання, дзвоніть нам і наш менеджер проконсультує вас, допоможе з вибором кейсу потрібного розміру, а також відповість на будь-які питання.

При виборі ліхтаря, основними характеристиками, на які варто звертати увагу, є потужність, дальність світла і час роботи. Все це і навіть більше ви знайдете в списку каталогу наших ліхтарів и мобільних освітлювальних систем.

Знижки та актуальна ціна на Peli в Україні

Ми пропонуємо своїм покупцям продукцію «Пелі» за роздрібною вартістю, тому наші ціни вказані в євро. В нашому каталозі представлені актуальні роздрібні ціни з урахуванням ПДВ.

Ми дуже любимо робити приємно нашим постійним і оптовим покупцям, тому робимо хороші знижки вже на друге замовлення або на кілька одиниць товару. Для отримання точного розміру вашої знижки, зателефонуйте нам або напишіть свій запит на email.

24.11.2020