Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Налобний ліхтар - ваш кращий друг в темряві!

Що таке налобний світильник і яку користь ви можете отримати від його використання.

Головний ліхтарик - це пристрій, який може застосовуватися в будь-яких умовах. Чи збираєтеся ви в похід або просто гуляєте з собакою, налобне освітлення ідеально підійде для будь-якої діяльності, що проводиться вночі або в темряві. Головний світильник використовують як любителі, так і професіонали різних областей, таких як гірничодобувна промисловість, технічне обслуговування, пожежні/рятувальні служби, інше.

  • У цих ліхтарях частіше використовується біле світлодіодне освітлення через менший розмір і вагу, ефективне енергоспоживання і більшу міцність в порівнянні з лампами розжарювання.
  • Головною перевагою налобних ліхтарів є вільні руки. А міцна фіксація на голові виключає можливість випадання ліхтарів з рук і в слідстві того поломку або втрату.
  • Деякі ручні ліхтарики досить важкі, тому, якщо вам має бути довга робота і необхідно тримати ліхтарик весь час, це може бути досить стомлюючим для ваших рук.
  • Ще одне недооцінена перевага налобного освітлення і наявності вільних рук полягає в тому, що вам ніколи не доведеться турбуватися про те, куди ви спрямовуєте світло. Куди б ви не дивилися, світло має правильний напрямок.
  • Нарешті, якщо вам все-таки необхідно тримати ліхтар в руці, ви можете просто зняти його з голови і взяти в руки.

Застосування налобних ліхтарів

Активний відпочинок

Мабуть, найбільш часто застосовують головні ліхтарі під час активного відпочинку на природі, наприклад, для спелеології, походів, кемпінгу, бігу і їзди на велосипеді, риболовлі.

Промисловість і техобслуговування

Налобні ліхтарі відмінно підходять для тих, хто працює на виробництві або у сфері обслуговування. Багато підприємств вимагають, щоб обладнання та інші пристрої працювали цілодобово сім днів на тиждень. В іншому випадку, кожна хвилина простою означає втрату прибутку. Таким чином, дуже важливо підтримувати фізичні активи в робочому стані і як можна швидше їх ремонтувати при виході з ладу. У цих машин багато рухомих частин, досить дрібних, тому для обслуговування необхідні обидві вільні руки і гарне спрямоване освітлення. В інших промислових сферах, таких як нафтогазова або гірничодобувна промисловість, крім необхідності працювати без допомоги рук, робота також пов'язана з іншими небезпеками, такими як вибухонебезпечна атмосфера через газ і пил. Вибухобезпека ліхтаря має першорядне значення для забезпечення безпечного робочого середовища. У лінійці PELI представлений великий асортимент вибухозахищених ліхтарів PELI, сертифікованих ATEX.

Пожежні і рятувальні служби

Звичайна людина може подумати, що під час пожежі вогонь освітлює все навколо, як різдвяна ялинка, а насправді ж під час гасіння ліхтар є предметом першої необхідності для розтину диму від вогню. Рятувальникам в свою чергу також ліхтар необхідний завжди, так як рятувальні операції проводяться і вночі теж.

Домашнє застосування

Крім перерахованих вище, існує безліч повсякденних застосувань. Наприклад, під час відключення електрики або ремонтних робіт у будинку. Без освітлення і вільних рук завдання виконання робіт дуже ускладнюється

Прогулянки з собакою

Незважаючи на наявність вуличного освітлення, бувають ситуації, коли воно гасне через поламки, або ваша собака тікає в невідомому напрямку і вам необхідно її знайти - в таких ситуаціях дуже корисно мати з собою налобний ліхтар.

Роботи по ремонту автомобіля

Ми вже коротко згадали професіоналів з технічного обслуговування і механіків, але те ж саме стосується автомобільних любителів. Для здійснення ремонтних робіт вам будуть потрібні вільні руки і хороше освітлення - рішенням стане налобний ліхтар.

Налобні ліхтарі - це універсальне рішення для багатьох завдань. У лінійці PELI представлені наголовні світильники з яскравістю до 558 люмен, революційним затемняючим освітленням, зарядкою через USB і індикацією рівня заряду батареї, а також багатьма іншими опціями, включаючи зручну для нічного бачення червоне підсвічування і змінні кольори корпусу.

16.12.2020