Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Мобільні освітлювальні системи Peli

Портативні освітлювальні системи для віддалених ділянок і замкнутих просторів

Системи дистанційного освітлення ділянок (RALS) від Peli відрізняються повною портативністю, високою продуктивністю, енергоефективністю і можливістю перезарядки. Вони підходять для освітлення віддалених ділянок, замкнутих просторів і великих робочих зон без використання генератора. Ці акумуляторні світлодіодні світильники автономні і дуже прості в установці. Вони є безпечною, економічною і зручною альтернативою системам освітлення з живленням від генератора. Системи дистанційного освітлення ділянок (RALS) підійдуть для освітлення ярів, замкнутих просторів, берегів річок та інших місць, недосяжних для вашої апаратури.
Залежно від моделі, наші прожектори можуть бути оснащені кількома голівками, багатопозиційними складними опорами з обертовими на 360º головками, функцією активації по Bluetooth і замінної батареєю (деякі моделі). Завдяки застосуванню сучасних світлодіодів деякі моделі систем дистанційного освітлення ділянок (RALS) від Peli можуть забезпечувати потужний світловий потік до 6000 лм, при цьому час роботи може досягати 40 годин.
Ці надміцні портативні пристрої для прожекторного освітлення, виготовлені з полікарбонату або акрилонитрил-бутадієн-стиролу і/або поліпропілену (в залежності від моделі), пройшли випробування і довели свою надійність в найважчих і жорстких умовах експлуатації працівниками служб екстреного реагування, фахівцями збройних сил, аерокосмічної галузі і клієнтами в сфері промисловості.

Забудьте проpeli fuel heat cables noise industrial light

 

 

Переваги мобільних освітлювальних систем

  • Портативність
  • Чиста і безпечна енергія
  • Прочність
  • Універсальність
  • Легкість в збірці
  • Акумуляторні батареї
  • Довгий час роботи 
  • Активація за допомогою Bluetooth

Використання мобільного освітлення

Будівництво залізних і автомобільних доріг, технічне обслуговування промислового обладнання

Система RALS від Peli - це ідеальний портативний світильник з перезаряджаємими батареями для будівельників доріг або інженерів шляхів сполучення при роботі в темний час доби. На заводах таке портативне джерело прожекторного освітлення теж стало би в нагоді в якості резервного джерела живлення. Система RALS 9455, що відповідає вимогам ATEX для зони 0, прекрасно підійде для фахівців, що працюють в галузях із застосуванням небезпечних речовин, наприклад на нафто- і газопереробних заводах, в пожежних командах або в нафтохімічній промисловості.

Аварійно-рятувальні служби

Фахівці з надання екстреної медичної допомоги та соціальні працівники зможуть висвітлювати віддалені ділянки і місця аварій за лічені секунди без всюдисущих кабелів або гучних генераторів. Це відмінні універсальні світильники для аварійних ділянок: для будь-якої ситуації знайдеться відповідна модель. Компактний виріб RALS 9430 масою всього 10 кг легко переносити під час підйому по сходах. Освітлювані замкнуті простори стають зручними для переміщення завдяки повністю висувній складеній опорі зі світловою голівкою, що обертається на 360°.

Поліція та армія

Прості в установці системи дистанційного освітлення ділянок від Peli дозволяють швидко організовувати поліцейські блокпости і висвітлювати місця аварій або злочинів. Встановлені твердотільні світлодіоди в поєднанні з термічно ефективним джерелом світла і кейсом Peli Protector™ роблять систему 9470 неперевершеною пересувною освітлювальною установкою, що не вимагає технічного обслуговування і спеціальних умов місцевості, для ефективного, безпечного та своєчасного виконання завдань.