Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Кейс Peli 1510 пережив сильну пожежу на голландському судні

Кейси Peli проходять безліч випробувань в процесі виробництва, включаючи випробування на падіння, герметичність, вібрацію, удари і нагрівання. Якщо ви коли-небудь скептично ставилися до здатності ящиків Peli протистояти пожежам, то після прочитання цієї статті ви однозначно зміните свою думку. Це історія справді незруйновного кейсу Peli 1510, який потрапив в пожежу і вцілів, зберігши весь його вміст в цілості й схоронності.

На борту корабля на верфі Keppel Verolme в Ботлеке, Роттердам, Нідерланди, що стояв в доці, виникла пожежа.

dutch vessel fire minОскільки усунути пожежу на борту корабля - завдання не з легких, для гасіння була направлена спеціальна суднова пожежна команда. Її вивели на трьох пожежних судах і одному літальному апараті. До місця події також були відправлені три бригади швидкої допомоги.

Хоча пожежа була класифікована як «велика», на щастя, ніхто серйозно не постраждав. Людей оглянула швидка допомога. Ще не відомо, як почалася пожежа; проте пошкодження корабля було значним.

dutch vessel fire 2 minУсама Джалалі - власник кейса Peli 1510, який знаходився на борту судна, коли виникла пожежа.

«Якщо говорити чесно, я дуже задоволений своїм кейсом Peli, оскільки він пережив велику пожежу на борту судна. Мій чемодан для інструментів (Peli Case 1510 Desert Tan) був єдиним, який залишився з неушкодженим вмістом. Більш того, він навіть все ще виконує свою захисну функцію», - каже Джалалі.

Усама продовжив: «Кімната, в якій зберігалися мої інструменти (серверна), перебувала поруч з джерелом вогню».

«Як ви можете бачити, в серверній було занадто жарко, все було пошкоджено і розплавлене. Тільки моя валіза була цілою, і всередину не потрапила ні краплі води. Всі були вражені, і тепер це тема номер один для розмов на борту».

dutch vessel fire 4 min

Подивіться і порівняйте фотографії згорілого серверного ящика і кейса Peli, вміст якого повністю цілий і непошкоджений.

dutch vessel fire 6 min

Подивіться нашу повну лінійку валіз Peli , якщо ви хочете придбати один для себе.

19.08.2020