Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Гарантія якості

ПРОДУКЦІЯ, ЩО ВИГОТОВЛЕНА МЕТОДОМ ЛИТТЯ ПІД ТИСКОМ

 
ЛЕГЕНДАРНА ГАРАНТіЯ ЯКОСТІ PELI
 
Компанія Peli Products, S.L.U. (Peli)   дає безстрокову* гарантію на свою продукцію, виготовлену методом лиття під тиском, від поломок під час її використання, а також дефектів виробництва. Якщо не вказано інше, виготовлені методом лиття під тиском ящики Peli™ гарантовано є водонепроникними на глибині 3,3 фути (1 метр) протягом 30 хвилин (IP67) за умови, що вони правильно закриті за допомогою неушкодженого кільця ущільнювача, встановленого у відповідному місці. Мірою, допустимої законом, відповідальність компанії Peli обмежується і поширюється на ящик, а не його вміст або піноматеріал. Претензії по гарантії не приймаються, в разі якщо цілісність ящика була порушена, пошкоджена, змінена, або виріб піддавалося від неналежного використання, недбалому поводженню чи потрапляло в аварію.
 
*Безстрокова гарантія не використовується, якщо вона не припустима за законом. 
 
 
Всі відомості про гарантії  див. на веб-сайті.
 
Безстрокова гарантія не поширюється на ящики, отримані ротаційним формуванням, вироби AALG, тканинні елементи рюкзаків або захисні аксесуари для смартфонів.
 
 
 
 
 

ПРОДУКЦІЯ, ЩА ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ РОТАЦІЙНИМ ФОРМУВАННЯМ

 
1-ЛІТНЯ ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ PELI НА КОНТЕЙНЕРИ, ОТРИМАНІ РОТАЦІЙНИМ ФОРМУВАННЯМ
 
Peli Products, S.L.U. (Peli) дає початковому покупцеві на кейси, отримані ротаційним формуванням, гарантію від дефектів матеріалів та виробництва на період одного року від дати придбання. Дана гарантія не поширюється на такі пов'язані компоненти як засувки, засувні ручки, колеса і кріплення; компанія Peli дає на такі компоненти гарантію від дефектів матеріалу і виробництва на період 90 днів від дати придбання. Мірою, допустимої законом, відповідальність компанії Peli обмежується і поширюється на ящик, а не його вміст або піноматеріал. &Nbsp; Претензії по гарантії не приймаються, в разі якщо цілісність контейнера була порушена, пошкоджена, змінена, або виріб піддавалося від неналежного використання, недбалому поводженню чи потрапляло в аварію.
 
Всі відомості про гарантії  див. на веб-сайті.
 
 

 
 
 

ЛІХТАРІ

 
ЛЕГЕНДАРНАЯ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ PELI
 
Компанія Peli Products, S.L.U. дає безстрокову* гарантію на ліхтарі від поломок під час їх використання, а також дефектів виробництва. Ця гарантія не поширюється на ламповий модуль і батареї. Претензії по гарантії не приймаються, в разі якщо цілісність ліхтаря була порушена, пошкоджена, змінена, або виріб піддавалося від неналежного використання, недбалому поводженню чи потрапляло в аварію.
 
*Безстрокова гарантія не використовується, якщо вона не припустима за законом. 
 
Всі відомості про гарантії  див. на веб-сайті.
 
Безстрокова гарантія не поширюється на ящики, отримані ротаційним формуванням, вироби AALG, тканинні елементи рюкзаків або захисні аксесуари для смартфонів.
 

 
 

МОБІЛЬНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ

 
1-ЛІТНЯ ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ PELI НА ВИРОБИ AALG
 
Компанія Peli Products, S.L.U. надає початковому покупцеві гарантію на свої вироби AALG від дефектів матеріалів та виробництва строком на 1 рік від дати придбання.   Претензії по гарантії не приймаються, в разі якщо цілісність виробу була порушена або яким-небудь чином фізично змінена, або виріб піддавалося від неналежного використання, недбалому поводженню чи потрапляло в аварію.
 
Всі відомості про гарантії  див. на веб-сайті.