Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #
Довгомірні і збройові кейси

Збройові кейси Peli ProtectorТМ та Peli StormТМ

Пластикові кейси (Пелі) відрізняються високими протиударними якостями, рівнем герметичності IP67, допустимим температурним режимом експлуатації -40 + 100 ° С - що гарантує безпеку перевезення і зберігання в будь-яких умовах. Відповідають американським військовим стандартам і мають номенклатурний номер НАТО.

Стандартно для надійного утримання зброї під час транспортування збройові кофри «Пелікан» оснащені заводським поропластом, але в Україні частіше клієнти користуються послугою виготовлення індивідуального ложемента. Для цього беруться заміри зі зброї, оптики, боєприпасів, додаткових комплектуючих, які клієнт хоче перевозити одним комплектом, затверджується 3D-модель і запускається у виробництво.

Як вибрати збройовий кейс

Розмірний ряд довгомірної упаковки широкий - від 90,8 см до 138,6 см внутрішньої довжини з можливістю укладання від 1 до 12 одиниць. Для дрібного калібру, наприклад, нагородного пістолета, вибір пластикової кофри необхідно робити в розділі маленьких і середніх розмірів.

Купити збройовий кейс в Україні

Наша компанія ТОВ «ОЦ Профекс» більше 10 років є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні зі складом в Києві. Лояльна система знижок, своєчасні поставки товару, виконання домовленостей і гарантійних умов дозволило заслужити довіру клієнтів, серед яких підприємства «Укроборонпрому», державні структури, спецпідрозділи, великі приватні компанії.