Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

4 нових легких кейса Peli Air різного розміру

Форм-фактор, що відрізняється подовженим корпусом і можливістю ефективної двошарової укладки, дозволяє поміщати більше спорядження в кейс.

Компанія Peli Products, світовий лідер в проектуванні і виробництві високоефективних кейсів, сьогодні задала черговий галузевий стандарт, випустивши чотири нових кейса з подовженими і більш глибокими корпусами, які входять до складу лінійки модернізованих кейсів Peli™ Air, полегшених до 40%.

Дизайн пластикових кейсів

Чотири нових кейса 1506, 1556, 1606 і 1626 інноваційної лінійки полегшених виробів Peli™ Air створені в форм-факторі спортивної сумки, що робить їх ідеальним рішенням для зберігання більше довгомірного устаткування. Крім того, представлені кейси глибше, і тому в них можна укладати вироби в два шари для більш ефективного розміщення спорядження або навіть встановлювати додаткове обладнання. «У міру розширення лінійки кейсів Peli™ Air, що користується величезним попитом, ми уважно аналізуємо потреби клієнтів. Ми впевнені, що нові моделі різного розміру не тільки відповідають вимогам замовників, а й часто перевершують їх очікування», - заявив Павло Левшин (Pavel Levshin), менеджер з маркетингу продукції в регіоні EMEA.peli long deep duffle hard case

Нові форм-фактори кейсів забезпечують досить місця для крихкого і цінного устаткування, наприклад камер кінематографічного класу і тактичного спорядження. Відеооператори високо оцінять глибину кейса, що дозволяє зберігати камери в вертикальному положенні для більш ефективного використання простору. З урахуванням новинок асортимент кейсів Peli ™ Air тепер включає моделі 16 різних розмірів. Моделі нових розмірів будуть доступні в чорному кольорі з двома варіантами внутрішньої укладки, як описано нижче.

Внутрішня укладка і комплектація

Піноматеріал Pick N Pluck ™ - класичне рішення з можливістю ручного регулювання для швидкого і простого захисту. Він попередньо розділений на кубики і підходить для укладання практично будь-якого обладнання.

Конфігурація без піноматериалу дозволяє використовувати весь вільний простір для створення індивідуальних рішень внутрішньої укладки.

Аксесуари захисних кейсів Peli Air

Нові кейси 1556, 1606 і 1626 оснащені механізмом з коліщатками для перевезення, який був випробуваний обкаткою на дистанції в 914 метрів. Всі ці моделі оснащені класичними для кейсів Peli функціональними засобами, включаючи водонепроникну прокладку ущільнювального кільця, ударостійку і пилонепроникну зовнішню поверхню, захисні застібки з нержавіючої сталі, прогумовані литі ручки і надійні міцні перекидні засувки.

Всі кейси Peli™ Air проходять однакові експлуатаційні випробування (на ударну навантаження, падіння, занурення в воду, вплив високих і низьких температур). На них також поширюється дія легендарної безстрокової гарантії якості від компанії.

21.01.2020