0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.0€ 

Про нас

Історія ТОВ "ОЦ Профекс"

З 2009 року компанія ТОВ "ОЦ Профекс" є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором продукції PeliTM в Україні зі своїм складом у Києві. З 2020 року ми також стали аворизованим сервісним центром з обслуговування, ремонту та гарантійної заміни мобільних освітлювальних систем.

"ОЦ Профекс", як офіційний дистриб'ютор, надає гарантоване сервісне обслуговування будь-якої продукції PeliTM, придбаної в будь-якому з представництв компанії по всьому світу.

Ви можете ознайомитись із зразками продукції у нашому шоу-румі за адресою: м. Київ, пров. Феодосійський, 14. оф. 1.

Також ми щорічно беремо участь у спеціалізованих виставках, таких як "Зброя та безпека", "Нафта та газ".

Історія компанії PeliTM

Дейв Паркер — засновник та президент компанії "Pelican" - з юнацьких років захоплювався пірнанням із аквалангом. Щоб побачити нові підводні ландшафти, він вирушав подорожувати найекзотичнішими частинами світу. Набуваючи безцінного досвіду "підводного життя", Паркер багато міркував над тим, як удосконалити пристосування свого улюбленого захоплення. Він прагнув допомогти своїм однодумцям отримувати ще більше задоволення підводних подорожей. Саме з цією метою у 1975 році Дейв Паркер створив свою компанію.

Першим запатентованим продуктом компанії став поплавець для дайвінгу (Pelican Float). Цей винахід Дейва був досить простим – як, втім, і все геніальне! Поплавець і мотузка були пофарбовані в яскраво-жовтий колір, добре помітний під водою навіть на великих відстанях. Такі поплавці значно полегшували пірнальникам завдання повторного знаходження мети та орієнтування під водою.

Головним партнером та першим співзасновником компанії Дейва стала його дружина Арлайн. Разом вони працювали над створенням та дизайном своєї продукції. Дейв сам сконструював обладнання та встановив складальну лінію, необхідну для виробництва. Арлайн займалася упаковкою, відправкою та обліком готової продукції у вільний час.

Незабаром, щоб розширити компанію, Дейв запросив помічника — Джері Лайнхема. Джері, який закінчив бізнесову школу Університету Південної Каліфорнії, взяв на себе фінансову сторону діяльності підприємства.

Поступово з дрібного виробництва, що розміщувалося в гаражі, фірма перетворилася на міжнародну маркетингову та виробничу компанію. Вся технологія виробництва кейсів та ліхтарів запатентована та сертифікована. Компанія має серію унікальних ливарних машин та сучасні виробничі потужності. Сьогодні у ній працює понад 500 осіб, а виробничі площі становлять близько 20 тисяч квадратних метрів. "Pelican products" постійно розширює асортимент продукції, знаходячи все нові та нові сфери для її застосування. Компанія здійснює постійне постачання більш ніж до 60 країн світу. Вся продукція виробляється США м. Торранс штат Каліфорнія.

Щороку компанія випускає нові моделі кейсів та ліхтарів. На сьогоднішній день в асортименті "Pelican Products" понад 150 моделей захисних кейсів, 80 моделей професійних ліхтарів та 400 контейнерів різного призначення. Тільки одне було і залишається незмінним – це гарантія відмінної якості продукції.

Історія Peli Products, S.L.U (Іспанія) У 1997 році для більш ефективної діяльності фірми на Європейському, Середньосхідному та Африканському ринках було створено європейське представництво Pelican Products INC, компанія Peli Products S.L.U. Метою компанії є забезпечення швидкого доступу покупців до товарів на складі в Європі та розвиток бізнесу у нових регіонах, а також вивчення індивідуальних потреб замовників та європейського ринку загалом. На території ЄС вся продукція Pelican продається під торговою маркою Peli.

Для забезпечення зростання потреб Європейського ринку, в 2007 році компанія починає виробництво в Європі (Кроттендорф, Німеччина), що працює в тандемі з фабрикою в Каліфорнії (м. Торранс).

Після відкриття Європейського представництва в Барселоні, на початку 2008 року було відкрито офіс Peli Products France S.A.S (Льйон, Франція) та Peli Products Germany GmbH (Дюссельдорф, Німеччина).

У червні 2008 року Peli™ Products придбала компанію виробника освітлювальних приладів Blue i UK Ltd – провідного виробника та постачальника освітлювальних систем в Англії. Дане придбання вигідно поповнило лінійку Peli™, згідно з її стратегічним планом – позиціонувати компанію як передовий виробник освітлювальних систем.

Після придбання Blue i UK Ltd Peli™ Products стало випускати Мобільні Освітлювальні Системи, нову лінійку продукції для компактного, потужного, енергетично ефективного та екологічно чистого освітлення.

У грудні 2008 року компанія Pelican™ Products Inc. перебуває Hardigg Industries Inc. Ця угода, оцінена приблизно в 200 млн доларів, імовірно є найбільшим придбанням за всю історію виробництва захисних кейсів. Торгова марка HardiggТМ, являючи собою незаперечну цінність і, будучи добре відома серед професіоналів у всьому світі, продовжує використовуватися компанією Pelican.

Коротка довідка Компанія Hardigg Industries Inc. була створена в 1954 році промисловим інженером Джеймсом Хардігг з метою постачання високотехнічного, якісного пакування для захисту крихкого обладнання від вібрацій, яким воно піддається під час експлуатації, транспортування та зберігання. Будучи першою компанією-виробником повітроніпроникних водозахищених захисних контейнерів, що не піддаються руйнуванню, Хардігг займає лідируючі позиції з розробки та виробництва ротоформованої захисної транспортної тари. Також Хардігґ виробляє гамму захисних кейсів StormТМ – до придбання компанії основного конкурента кейсів PelicanТМ/PeliТМ.

messenger