Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор
044 502 11 24 логотип Peli

Чому варто купувати у нас?

Ви ламаєте – ми змінюємо. Довічна гарантія на продукцію
Лояльна система знижок
Продукція відповідає найвищим стандартам якості - STANAG 4280, DEFSTAN 81-41, ATA, ATEX та ін.
Продукція відповідає найвищим стандартам якості - STANAG 4280, DEFSTAN 81-41, ATA, ATEX та ін.
Багатолітній досвід роботи. Реалізація найскладніших проектів

Захисні кейси та професійне освітлення PeliTM в Україні

ТОВ "ОЦ Профекс" — офіційний, ексклюзивний дистриб'ютор продукції PeliTM в Україні. З 2020 роки ми також стали авторизованим сервісним центром по обслуговуванню, ремонту і гарантійній заміні мобільних освітлювальних систем. Наш шоурум знаходиться в м.Києві, тому у вас є можливість приїхати, подивитися і вибрати необхідний товар. На нашому складі в наявності практично весь представлений асортимент.

Захисні кейси PeliTM — найміцніші, стійкі до високих ударних навантажень, пилонепроникні, хімічно і водостійкі з класом захисту IP67 кейси для використання в екстремальних умовах.   Пластикові кейси  PeliTM  відповідають найвищим і самим жорстким стандартам.   Компанія безперервно розробляє інноваційні рішення і завжди перевершує очікування. Саме тому на кейси PeliTM дається безстрокова гарантія. Термін служби кейсів Peli ProtectorTM і Peli StormTM не обмежений.

Ми також представляємо професійне освітлення  PeliTM: налобні, індустріальні, тактичні, вибухозахищені ліхтарі сертифікації ATEX і мобільні освітлювальні прожектори на акумуляторах. Системи дистанційного освітлення ділянок (RALS) від  PeliTM  відрізняються портативністю, високою продуктивністю, енергоефективністю і можливістю перезарядки. Ліхтарі PeliTM виконані з міцного пластику або металу і захищені від проникнення води і пилу не нижче IP54.

В категорії Peli HardiggTM представлені транспортні контейнери для перевезення і зберігання обладнання   і контейнери військового призначення: аптечки, столи, кейси для зброї і т.д. Тут пропонуються кейси всіляких розмірів і форм для задоволення індивідуальних вимог. Відмінними рисами контейнерів можна назвати посилені кути і края на 15-20%, спеціальні ребра для штабелювання, втоплені кріплення, захищені від   пошкоджень при транспортуванні і абсолютна герметичність, навіть при сильному ударі.

Rack-контейнеры PeliTM призначені для електронного обладнання і серверів. Завдяки   запатентованій конструкції корпусу і високоякісним амортизаторам, серверні контейнери нашої компанії захищають ваше обладнання   від найменшої вібрації. Рекові контейнери не бояться ані багаторазових падінь, ані ударів, ані занурення під воду. З представлених на сьогоднішній день контейнерів на світовому ринку, наша продукція захищає будь-яке, навіть найчутливіше, обладнання на найвищому рівні.

fff

Что-то произошло и мы не можем найти страницу...

Попробуйте вернуться назад и продолжить поиски

или начните всё сначала с главной страницы.

404 error

 

 

fff